Kegel Exercise

Čia yra būtent tai, kur moterys nori, kad sekso metu jūs ejakuliuotumėte
https: //www.youtube.com/watch? v = _9dLak2gzB4

 Kegelio mankšta Jie gali net pagerinti jūsų orgazmus. Taip. Tyrimai rodo , kad Kegelis mankšta (savanoriškas dubens grindų raumenys susitraukimas) yra efektyvus kreipiantis klausimai atitinkančius šlapimo nelaikymą ir dubens organų prolapsą, kai jie yra atlikti pakankamai kiekiai .
Šie raumenys parama dubens organams, įskaitant šlapimo pūsle, gimda, plonosiomis žarnyne ir tiesiąja žarna. How To Make The Most Of The Longest Night Of The Year traukinys per nėštumas ir po gimdymo pradžia gali padėti sustiprinti ir palaikyti šlapimo pūslę ir žarną kontrolė augant energijai, ištvermei, ir teisingai operuoti iš tų svarbių raumenų .
When Does Group Sex Become An Investigation Kettering“ vėžio centras, dubens dubens raumenų (kegelio) pratimai moterims, siekiant pagerinti seksualinę sveikatą, 2014 m. Spalis. Yra papildomai įtaisai žinomi kaip makšties treniruokliams, kurie reikalavimas gali padėti izoliuoti dubens žemę raumenų audinius arba juos atlikti už jus. Kai kurie iš jų yra formos kaip kūgiai ir juos makštyje laiko jūsų įtempti raumeniniai audiniai. The Sex Position You NEED To Try Based On Your Zodiac Sign teikia raumenų audiniai elektrinė stimuliacija. Why Nude Wedding Lingerie is Still the Classic! jie gali būti malonūs stengtis, nėra įrodymų , kad jie dirba geriau vietoje, nei sutraukdami raumenų audiniai savarankiškai ( iš tikrųjų , kai kurie tyrimai juos atrado daug mažiau efektyvus ).
Darykite tiek, kiek 10 iki penkiolikos pakartojimų kiekvieną kartą, kai mankštinatės | Naudokite pratimų žurnalą po išlaikyti stebėti iš savo sesijų .
Kai atsipalaiduojate ir sutraukiate dubens grindis raumenų audinius , monitorius išmatuos ir parodys jūsų dubens grindis veikla . Kegelis treniruočių tvarka veikia stiprinant dubens žemę raumenis .
Nespauskite kiti raumeniniai audiniai panašų laiką. Būkite atsargus ne įtempti pilvo, kojų ar kitų raumenų audinio . Išspaudus neteisingas raumeninius audinius, gali atsirasti papildomas apkrova ant jūsų How You Like It In Bed, According To Your Sign